Společnost MOOG byla založena v USA v roce 1919 a v roce 2001 byla s nadšením přivítána v Evropě. Dnes je MOOG důvěryhodnou značkou dílů pro zavěšení kol a řízení, která je mezinárodně uznávaná pro vysokou kvalitu podvozkových dílů.

Vždy uděláme něco navíc, abychom ulehčili život automechanikům a jejich zákazníkům. Ve skutečnosti zaručujeme našim montážním technikům vynikající servis. Náš závazek k našemu příslibu je komplexní: ve společnosti MOOG pro vás každý den uděláme něco navíc.

K VAŠÍ SPOKOJENOSTI UDĚLÁ MOOG VŽDY NĚCO NAVÍC


NEJVYŠŠÍ KVALITA, ÚPLNÝ SORTIMENT

Děláme maximum pro nejkompletnější sortiment v odvětví


Ve společnosti MOOG bereme kvalitu velmi vážně a děláme vše, co je v našich silách, abyste mohli bezpečně a pohodlně řídit svůj vůz. Naše výrobky jsou navrženy, vyrobeny a testovány v souladu s normami ISO a podpořeny 3letou zárukou*. Testování kvality bereme velmi vážně, například mnohé z našich dílů se vyznačují naší unikátní ochranou zajišťující vynikající odolnost, a to i za extrémních podmínek.
MOOG je také jedničkou z hlediska pokrytí vozového parku, neboť vždy uděláme něco pro to, abychom nabídli ten nejkomplexnější sortiment autodílů řízení a zavěšení kol v tomto odvětví a snažíme se dosáhnout vynikající úrovně dostupnosti autodílů.
Dostupnost, spolehlivost, špičková kvalita: tímto způsobem pro vás vždy děláme něco navíc.

*Všechny země Evropské unie, Norsko, Švýcarsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, Kosovo, Albánie a Makedonie.

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Vždy uděláme něco navíc, abyste v jednom balení měli vše, co potřebujete

Společnost MOOG se vždy snaží ulehčit vám život v podobě předmontovaných dílů všude tam, kde je to možné.
Naše předmontované díly a kompletní sady komponentů jsou navrženy pouze s jedním cílem: rychlá a snadná montáž.
Po zakoupení výrobku MOOG proto naleznete veškeré potřebné montážní a spojovací prvky a příslušenství v jednom balení. Nikdy nemusíte znovu používat staré díly.
Se značkou MOOG naleznete v jednom balení vše potřebné.

 


2023-11-20 10:30:37

Zdieľaj